Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gera dovana“

Įspūdžio dovanų konsultantė (-as) - pardavėja (-as), PPC Saulės miestas, Šiauliai (Terminuota sutartis iki 2021-11 ir neterminuota)

4 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Gera dovana“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir pozityvus klientų konsultavimas.
  • Pardavimo tikslų siekimas.
  • Prekių priėmimas.
  • Užsakymų formavimas.
  • Tinkamo parduotuvės įvaizdžio palaikymas.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Tikslo siekimas, orientacija į pardavimus.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas.
  • Pozityvumas.
  • Taisyklinga lietuvių kalba.
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje.
  • Geras darbo sąlygas.
  • Galimybę nuolat išbandyti įspūdžio dovanas.
  • Galimybę nuolat augti ir tobulėti.
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo dovanų idėjas.

Atlyginimas

4 €/val. neatskaičius mokesčių
4 €/val. į rankas
Darbo grafikas valandinis, pagrindinis atlyginimas skaičiuojamas pagal faktiškai išdirbtas darbo valandas + priedas nuo pardavimų.

GERA DOVANA – gerų emocijų parduotuvė. Skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų vos per kelias minutes!
informacija apie UAB „Gera dovana“
1945 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 747 €
25% uždirba 747-1229 €
25% uždirba 1229-2435 €
25% uždirba nuo 2435 €