UAB „Gera dovana“

Įspūdžio dovanų konsultantė (-as) - pardavėja -(as) prekybos centruose PC Ogmios miestas, CUP

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Gera dovana“

Darbo pobūdis

Darbas pilnu etatu, slenkančiu grafiku
Kokybiškas ir pozityvus klientų konsultavimas.
Pardavimo tikslų siekimas.
Prekių priėmimas.
Užsakymų formavimas.
Tinkamo parduotuvės įvaizdžio palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Tikslo siekimas, orientacija į pardavimus.
Iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas.
Pozityvumas.
Taisyklinga lietuvių kalba.
Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje.
Geras darbo sąlygas.
Galimybę nuolat išbandyti įspūdžio dovanas.
Galimybę nuolat augti ir tobulėti.
Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo dovanų idėjas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo grafikas valandinis, pagrindinis atlyginimas skaičiuojamas pagal faktiškai išdirbtas darbo valandas + priedas nuo pardavimų.

„Gera dovana” – dovanų čekių platinimo lyderė Lietuvoje nuo 2007 m., turinti filialus Latvijoje ir Lenkijoje. Mes dovanojame geras emocijas, naujus potyrius, nuostabiai praleistą laiką ir nepakartojamus įspūdžius. Turi idėjų? Įgyvendinkime jas kartu!
informacija apie UAB „Gera dovana“
2527 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1282 €
25% uždirba 1282-1652 €
25% uždirba 1652-3114 €
25% uždirba nuo 3114 €