UAB „Baltic Council for International Education“

Išsilavinimo užsienyje konsultantas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Council for International Education“

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas vidurinio išsilavinimo, profesinio mokymo ir aukštojo išsilavinimo, taip pat kalbų kursų užsienyje klausimais;
  • mokymo programų ir paslaugų pardavimas, sutarčių sudarymas ir pasirašymas su fiziniais asmenimis, kompanijomis, organizacijomis;
  • privalomų dokumentų išvykstant studijuoti dokumentų pildymas;
  • bendradarbiavimas su užsienio švietimo įstaigomis, įskaitant dalyvavimą tarptautinėse parodose, vizituose;
  • pasiruošimas ir dalyvavimas tarptautinėse studijų parodose, seminaruose ir kituose renginiuose.
  • reklaminės veiklos vykdymas (informacijos platinimas, telefoniniai pokalbiai, komunikacija su viešųjų ryšių atstovais, reklaminių bukletų paruošimas, darbas su tinklalapiais ir socialiniais tinklais.
  • ataskaitų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas (privalumas aukštasis išsilavinimas įgytas užsienyje);
  • lietuvių, anglų ir rusų kalbų nepriekaištingas mokėjimas;
  • pagrindiniai darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, internetas, el. paštas);
  • socialinių tinklų administravimui būtini įgūdžiai;
  • profesinio augimo siekimas, mobilumas ir tikslo siekimas.

  • darbas tarptautinėje draugiškoje aplinkoje ir profesionalioje komandoje;
  • nuolatinį palaikymą ir pagalbą bandomuoju laikotarpiu ir dirbant;
  • stabilų darbą lyderiaujančioje įmonėje su nepriekaištinga reputacija, gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje;
  • stabilų darbo atlygį (800-1200 eurų per mėnesį) ir premijas už puikius darbo rezultatus;
  • apmokamas atostogas;
  • specialias nuolaidas šeimos nariams užsakant įmonės siūlomas programas ir paslaugas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Baltic Council for International Education - lyderiaujanti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje tarptautinio išsilavinimo agentūra. Gerai žinomų pasaulyje kalbų ir vidurinių mokyklų, profesinio mokymo įstaigų, universitetų atstovas Lietuvoje kviečia prisijungti prie mūsų profesionalios komandos ir užimti Išsilavinimo užsienyje konsultanto pareigas.