Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Įstaigų priežiūros skyrius vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Darbo pobūdis

  • Įstaigų priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis - A.
  • Pareigybės kategorija - 13
  • Įstaigų priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga vykdyti skyriaus uždavinius, susijusius su socialinių paslaugų įstaigų veiklos priežiūra, licencijavimu.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • prižiūri, kaip socialinės globos įstaigos bei jų steigėjai laikosi įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių socialinės globos įstaigų veiklą;
  • dalyvauja socialinių paslaugų įstaigų veiklos patikrinimuose, vertina socialinės globos įstaigų veiklą, jos atitikimą socialinės globos normų reikalavimams, kad būtų užtikrinta socialinių paslaugų kokybė;
  • analizuoja paraiškas bei teikia išvadas, susijusias su licencijų išdavimu;
  • nagrinėja socialinės globos įstaigų darbuotojų ir gyventojų skundus bei prašymus siekiant išspręsti klausimus, kylančius skiriant/teikiant socialines paslaugas;
  • rengia išvadas dėl licencijų išdavimo, galiojimo sustabdymo ir galiojimo panaikinimo;
  • kontroliuoja asmens (šeimos) socialinių paslaugų, finansuojamų iš valstybės biudžeto specialių tikslinių dotacijų savivaldybių biudžetams, poreikio nustatymą, jų skyrimą bei teikimą;
  • pagal kompetenciją atlieka administracinių nusižengimų tyrimą, surašo administracinių nusižengimų protokolus;
  • pagal kompetenciją vykdo kitus, nenuolatinio pobūdžio, skyriaus vedėjo ir departamento vadovybės pavedimus, susijusius su jo funkcijomis.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities, socialinio darbo krypties išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 1 metų patirtį atliekant socialinės globos kokybės vertinimą;
  • išmanyti ir gebėti pagal kompetenciją savo darbe taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, Lietuvos Respublikos piliečių socialinę apsaugą;
  • išmanyti raštvedybos taisykles, teisės aktų rengimo tvarką ir gebėti juos taikyti;
  • sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • mokėti dirbti kompiuteriu šiomis kompiuterinėmis programomis; MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook, Internet Explorer;
  • gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, mokėti kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
  • gebėti teikti išvadas ir pasiūlymus, susijusius su veiklos sritimi;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu.
CVB client

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

daugiau info vtd.lt