Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Palink"
More about company »

Išvežamų krovinių tvarkytojas (-a) Panevėžyje

Panevėžys - UAB "Palink"

Darbo pobūdis

Prekių surinkimas ir komplektavimas pagal pateiktus užsakymus
Prekių surinkimas vykdomas važinėjant elektriniais vežimėliais
Tvarkos sandėlyje palaikymas

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas
Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo pažymėjimas
Darbas komandoje
Greita orientacija
Fizinė ištvermė
Atsakingumas, pareigingumas, darbštumas

Įmonė siūlo

Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje
Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose
Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Derybų klausimas

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo prieš 25 metus, kai atidarėme pirmąją „IKI“ parduotuvę, iškart sulaukusią pasisekimo dėl išskirtinio asortimento ir aukštos kokybės prekių. Šiuo metu „IKI“ yra daugiausiai parduotuvių Lietuvoje turintis prekybos tinklas, kuriam priklauso 231 parduotuvė daugiau kaip 75 – iuose Lietuvos miestuose. Bendrovė „Palink“ yra ir vienas didžiausių darbdavių šalyje. Mes esame 7100 profesionalų, siekiančių, kad pirkėjai kasdien sugrįžtų į mūsų parduotuves, kur būtų ne tik maloniai aptarnauti, bet ir įsigytų aukščiausios kokybės prekių už geriausią kainą

Kontaktinis asmuo: Kristina