Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LAISVAS IR NEPRIKLAUSOMAS KANALAS“

IT administratorius (-ė)

1900-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „LAISVAS IR NEPRIKLAUSOMAS KANALAS“

Darbo pobūdis

televizinės paskirties techninės ir programinės įrangos priežiūra;
IT sistemų, infrastruktūros ir tinklų priežiūra;
Windows, Linux, serverinių sistemų ir MS SQL Server, Oracle, MySQL duomenų bazių priežiūra, optimizavimas ir atnaujinimas;
SAN diskų masyvų ir failų saugyklų priežiūra;
atsarginių kopijų darymo strategijos vykdymas ir sistemų atstatymo incidento atveju užtikrinimas;
tinkamos IT paslaugų kokybės ir IT procesų veiklos užtikrinimas;
naujų IT paslaugų kūrimas.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas IT srityje;
panašaus darbo patirtis;
puikios anglų kalbos žinios;
problemų sprendimo ir analitiniai įgūdžiai;
gebėjimas dirbti komandoje ir iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

galimybę tobulėti ir mokytis;
darbą profesionalų komandoje;
karjeros perspektyvas;
atlyginimą nuo 1800 eurų (prieš mokesčius, bruto).

Atlyginimas

1900-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LNK – didžiausia ir žiūrimiausia kanalų grupė Lietuvoje, vienijanti pramoginę televiziją LNK, veiksmo kupiną BTV, pirmąją televiziją moterims TV1, informacijos ir dokumentikos kanalą „Info TV“, pramoginį „2TV“ ir videoportalą lnk.lt
informacija apie UAB „LAISVAS IR NEPRIKLAUSOMAS KANALAS“
4544 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2210 €
25% uždirba 2210-2623 €
25% uždirba 2623-4219 €
25% uždirba nuo 4219 €