Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MINGRIDAS“

IT administratorius

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Jonava, Ukmergė, Kaunas - UAB „MINGRIDAS“

Darbo pobūdis

  • Naujų sistemų ir reikalingų programų diegimas ir esamų priežiūros darbai;
  • Kolegų konsultavimas ir edukavimas IT klausimais pagal kilusį poreikį;
  • Naujų IT sprendimų paieška ir pritaikymas gamybinėje įmonėje, išgryninant įmonės poreikius;
  • IT tinklo ir ūkio priežiūra, dokumentacija, IT prekių ir paslaugų pirkimų inicijavimas ir kuravimas;
  • Kompiuterizuotų darbo vietų priežiūra, administravimas ( kompiuteriai, telefonai, spausdintuvai , skaneriai ir kt.), dirbant kartu su INFOTEC įmonės pagalba
  • Darbuotojų teisių valdymas;
  • IT problemų sprendimas;
  • Darbas su MS OFFICE (MS EXCEL; MS ACCESS; MS WORD; MS POWERPOINT; MS SHAREPOINT; MS EXCHANGE; MS OUTLOOK);

Reikalavimai

  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus;
  • Gebėjimas efektyviai ir lanksčiai spręsti problemas;
  • Išsilavinimas IT srityje arba/ir tokio darbo žinios bei darbo patirtis;
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas (reikės bendrauti anglų kalba);
  • Iniciatyvumas, veržlumas ir pozityvus bei atsakingas požiūris į darbą;
  • Kompiuterio tinklo priežiūros žinios;

Mes jums siūlome

  • Privatų sveikatos draudimą;
  • Ilgalaikius ir patikimus darbo santykius besiplečiančioje, perspektyvioje tarptautinėje Bendrovėje;
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB Mingridas – minkštus baldinius komponentus gaminanti įmonė.
Turinti didelę patirtį minkštų baldų gamyboje.
informacija apie UAB „MINGRIDAS“
2079 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
175
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1421 €
25% uždirba 1421-1700 €
25% uždirba 1700-2315 €
25% uždirba nuo 2315 €