Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

IT ADMINISTRATORIUS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Serverių diegimas, administravimas;
  • Sistemų monitoringas, gedimų šalinimas;
  • MS Office 365 administravimas (MS Exchange online, MS Sharepoint online);
  • Atsarginių duomenų kopijų darymas;
  • Tinklo elementų konfigūravimas;
  • Nuolatinis optimizavimas, tobulinimas ir atnaujinimas esamų sistemų.

Reikalavimai

  • IT sistemų administratoriaus darbo patirtis;
  • Linux serverių išmanymas;
  • MS serverių išmanymas;
  • MS Office 365, MS Sharepoint, MS Exchange Online išmanymas;
  • LDAP, AD, VPN, Apache, MySql, MS Sql konfigūravimo patirtis;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, organizuotumas.

Įmonė Jums siūlo

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Visas tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų darbo užmokestį.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Emplonet

Emplonet - personalo valdymo, atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje.

Mūsų klientė - jau ketverius metus Europoje veikianti lietuviško kapitalo IT įmonė, kurianti inovatyvius informacinių technologijų sprendimus elektroninei komercijai ir logistikos bei procesų valdymo sistemų srityse.