Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
RETAL GROUP

IT analitikas (-ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - RETAL GROUP

Darbo pobūdis

  • ERP, WMS, MES sistemų vartotojų palaikymas (kreipinių registravimas ir sprendimas), verslo procesų analizė ir optimizavimas, pasikartojančių kreipinių identifikavimas, analizė ir eskalacija;
  • Bendravimas su vartotojais ir jų poreikių analizė;
  • Instrukcijų vartotojams ruošimas;
  • Vartotojų mokymai ir konsultacijos;
  • Sprendimų testavimas.

Reikalavimai

  • Ne mažiau 1 metų patirtis projektuojant ir/arba konsultuojant ir/arba prižiūrint apskaitos(ERP) sandėlio(WMS), gamybos vykdymo (MES) sistemas;
  • Anglų k. (įgudusio vartotojo lygiu);
  • Rusų k. (įgudusio vartotojo lygiu);
  • Reikalingos asmeninės savybės: organizuotumas, atsakingumas, savarankiškumas, darbo komandoje įgūdžiai, analitinis mąstymas.

Naudingi įgūdžiai
  • Patirtis dirbant su kitomis ERP,MES,WMS sistemomis;
  • Patirtis dirbant geografiškai nutolusiose komandose;
  • Žinios apie gamybos bei tiekimo grandinės procesus.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti ir tobulėti sėkmingoje, ambicingoje, augančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę dalyvauti vidiniuose projektuose tarptautiniu mastu;
  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Papildomą darbuotojo sveikatos draudimą bei kitas papildomas naudas pagal galiojančią vidaus tvarką;
  • Kelionių draudimą Jums ir Jūsų šeimai asmeninėms kelionėms;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • Darbo užmokestį, atitinkantį Jūsų kompetenciją.
  • Galimybę lanksčiai derinti darbą biure su darbu namie.

Darbo vieta - Vilnius arba Klaipėda.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato turimos patirties bei aptariamas pokalbio metu.
RETAL GROUP

RETAL GROUP

RETAL grupė kuria ir gamina aukštos kokybės polietileno tereftalato (PET) pakuočių sprendimus daugiau nei 20 metų ir nuolat investuoja į technologinį gamybos procesų tobulinimą. 22 visame pasaulyje veikiančiose RETAL gamyklose gaminama produkcija realizuojama daugiau nei 50-yje šalių Europoje, Azijoje ir Amerikoje.
informacija apie RETAL GROUP
3111 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
221
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1585 €
25% uždirba 1585-2055 €
25% uždirba 2055-3184 €
25% uždirba nuo 3184 €