Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Registrų Centras, VĮ
More about company »

IT Aptarnavimo departamento vadovą (-ę)

Vilnius - Registrų Centras, VĮ

Darbo pobūdis

  • kurti, valdyti ir tobulinti IT priežiūros, aptarnavimo ir stebėsenos veiklų procesus;
  • planuoti, organizuoti, koordinuoti departamento veiklą, visokeriopai skatinti darbuotojų iniciatyvą ir stiprinti kiekvieno atsakomybę už galutinius darbo rezultatus siekiant užtikrinti tinkamą departamentui pavestų uždavinių ir funkcijų vykdymą;
  • kontroliuoti departamentui priskirtų užduočių atlikimo ir veiklos planuose numatytų priemonių įgyvendinimą;
  • analizuoti departamento veiklos rezultatus, teikti pasiūlymus dėl departamento veiklos tobulinimo.

Reikalavimai

  • aukštasis matematikos ar informatikos mokslų studijų krypties universitetinis ar jam prilyginamas išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 3 metų sėkmingo darbo patirtis IT priežiūros, aptarnavimo ir stebėsenos veiklose;
  • ne mažesnė nei 3 metų sėkmingo vadovavimo struktūriniam padaliniui, grupei ar projektų komandoms patirtis;
  • žinoti pagrindinius poreikių nustatymo ir išlaidų ir planavimo procesus;
  • žinoti pagrindines IT stebėsenos priemones ir metrikas;
  • gebėti kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
  • gebėti planuoti, organizuoti padalinio veiklą, spręsti iškilusias problemas;
  • būti iniciatyviam, siekti tobulinti veiklos procesus;
  • sklandi lietuvių kalba bei geras anglų kalbos mokėjimas (ne žemesnis nei B2 lygis).

Mes jums siūlome

  • galimybę jungtis prie formuojamos vidurinės grandies vadovų komandos atsinaujinančioje strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą.

VĮ Registrų centras – pagrindinių Lietuvos registrų ir valstybinės reikšmės informacinių sistemų tvarkytojas, siekiantis tapti pirmaujančia pasaulyje valstybės duomenų pagrindu sukurtas paslaugas teikiančia inovatyvia įmone.