Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

IT ARCHITEKTAS (-Ė)

Kaunas - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Cloud projektų inicijavimas ir įgyvendinimas;
  • Cloud sistemų diegimas ir administravimas;
  • Optimalių sprendimų paieška ir diegimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
  • Darbo patirtis su virtualizavimo platformomis (pvz., KVM, Xen, VMware, Hyper-V ir kt.) ir jų valdymo sistemomis;
  • Darbo patirtis su Microsoft Windows Server, Linux (pvz., CentOS arba kt.);
  • Darbo patirtis su konteinerių sistemomis (pvz., Kubernetes, Docker) (privalumas);
  • Darbo patirtis su duomenų bazių sistemomis (pvz., MS SQL, MySQL) (privalumas);
  • Darbo patirtis su API (pvz., RESTful) (privalumas);
  • Darbo patirtis su atsarginių darymo sistemomis (pvz., Veeam ir kt.) (privalumas);
  • Kompiuterių (TCP/IP, maršrutizavimo protokolų, VPN) ir SAN tinklų išmanymas (privalumas);
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu;
  • Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Papildoma informacija

Mes siūlome:
  • Darbo vieta gali būti Vilniuje arba Kaune;
  • Darbą su naujausiomis technologijomis ir įranga;
  • Darbą su stambiais klientais ir tarptautiniais projektais;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjo galimybes (mokymai, kursai ne tik Lietuvoje);
  • Draugišką ir tobulėti skatinančia komandą.

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!