Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB EUROVAISTINĖ
More about company »

IT auditorius (-ė)

Vilnius - UAB EUROVAISTINĖ

Darbo pobūdis

  • Dirbdamas tiek su komanda, tiek savarankiškai vykdysite bendrovės dukterinių įmonių kontrolę pagal Tarptautinio vidaus audito standartus;
  • Atliksite metiniame plane numatytus veiklos auditus bei kitus, specifinius IT auditus pagal verslo poreikį;
  • Vertinsite, ar tikslai IT srityje suderinti su strateginiais verslo tikslais;
  • Testuosite IT kontrolę audituojamuose verslo procesuose, identifikuosite trūkumus bei jų esmines priežastis, apibrėšite potencialią IT riziką;
  • Formuluosite pastebėjimus, susijusius su IT kontrole, derinsite išvadas su vadovybe;
  • Teiksite veiklos efektyvinimo rekomendacijas bei koordinuosite veiksmų planų įgyvendinimą.

Reikalavimai

  • Įgijote universitetinį išsilavinimą matematikos arba IT srityje;
  • Turite patirties su ERP sistemomis (SAP, NAV arba AX), išmanote duomenų perdavimo tinklų veikimą, SQL duomenų bazes, programų sistemų inžineriją bei IT saugumą;
  • Išmanote COBIT 5, ITIL ISO standartus (privalumas);
  • Išsiskiriate kritiniu mąstymu, iniciatyva, orientacija į rezultatą;
  • Gebate sklandžiai, nuosekliai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Turite patirties IT audito srityje (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Atsakingą bei įdomų darbą augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Iššūkius, kuriuose realizuosite turimas kompetencijas ir įgysite naujos patirties;
  • Profesionalią komandą;
  • Motyvuojantį atlygį ir papildomų naudų paketą.

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.