Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

IT INFRASTRUKTŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Prižiūrėti ir administruoti IT infrastruktūrą (tarnybinės stotys, duomenų talpyklos, sisteminės aplikacijos);
  • Identifikuoti, analizuoti ir spręsti susijusius su IT infrastruktūra incidentus ir problemas, atlikti sistemų našumo, talpumo stebėseną;
  • Atlikti IT monitoringo sistemų priežiūrą, testavimą, diegimą ir jų naujinimą;
  • Rengti reikalavimus IT infrastruktūros sprendimų diegimui, atlikti tiekėjų IT darbams ir projektams paiešką, koordinuoti integracinius darbus.

Reikalavimai

  • VMware ir/arba MS HyperV ir/arba MS Exchange ir/arba Linux/UNIX administravimo patirtis;
  • IT infrastruktūros veikimo principų ir licencijavimo išmanymas;
  • ITIL praktinio taikymo pagrindai;
  • Geros lietuvių k. ir anglų k. žinios;
  • Iniciatyvumas, noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis ir komunikabilumas;
  • Patirtis su debesų IT sprendimais būtų privalumas.

Papildoma informacija

Siūlome tau:
  • Darbą komandoje valdančioje vieną didžiausių ITT infrastruktūrą Lietuvoje;
  • Galimybę pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose;
  • Su profesionalų komanda atrasti geriausius sprendimus;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.

KAS YRA „TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ CENTRAS“?

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms.

www.etic.lt