Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lidl Lietuva“

IT infrastruktūros administratorius (-ė)

Nuo 2560 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“

Darbo pobūdis

Mūsų verslas sparčiai keičiasi ir nuolatos auga, todėl turime užtikrinti, kad mūsų naudojamos technologijos neatsiliktų nuo verslo tempo. Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti IT infrastruktūros administratorių (-ę), kuris (-i) priimtų iššūkį rūpintis mūsų IT infrastruktūra Baltijos šalyse.

  • Sistemų palaikymo darbai
  • Sistemų saugumo užtikrinimas
  • Infrastruktūros stebėjimo sistemų palaikymas
  • Sprendimų LIDL mokymų terminalams valdymas
  • Windows serverių ūkio instaliavimas, konfigūravimas ir palaikymas
  • Spausdinimo įrangos sprendimų valdymas
  • Sharepoint palaikymas ir vystymas (Nintex, workflows)

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo su Windows serverių ir klientų infrastruktūra, AD, SCCM patirtis
  • Infrastruktūros stebėjimo patirtis
  • Disaster recovery sprendimų kūrimo patirtis
  • Patirtis vedant derybas su išorės partneriais/ paslaugų tiekėjais
  • Geri problemų sprendimo įgūdžiai
  • Stiprūs analitiniai ir komunikaciniai gebėjimai

Privalumai:

  • Patirtis su Oracle ir/ar MS SQL duomenų bazėmis
  • Patirtis su Sharepoint ir Nintext
  • Darbo su Ivanti patirtis
  • Darbo patirtis ieškant tinklo sprendimų

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Anglų bei vokiečių kalbų kursus
  • Bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus Lietuvoje ir užsienyje
  • Galimybę prisijungti prie virtualių grupinių sporto užsiėmimų
  • Renginius darbuotojams, jų vaikams ir šeimos nariams

Atlyginimas

Nuo 2560 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 160 logistikos centrų bei apie 12 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi virš 400 tūkst. darbuotojų.

informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
1632 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
2346
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1025 €
25% uždirba 1025-1200 €
25% uždirba 1200-1707 €
25% uždirba nuo 1707 €