Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALBARS“
More about company »

IT infrastruktūros komandos vadovas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALBARS“

Darbo pobūdis

Vadovavimas IT administratorių komandai (5-10 specialistų)
Klientų verslo poreikių analizė ir atitinkamos architektūros parengimas
Specializuotų sprendimų architektūros derinimas
Infrastruktūros priežiūros procesai
Migracijos
Dokumentų ir pasiūlymų ruošimas
Vykdomų projektų valdymas
Projektų sąmatų rengimas
Licencijavimo sąmatų rengimas
Komandos kompetencijų valdymas
Komandos apkrovų balansavimas
Kasdieniai darbo planai bei projekto vykdymo kliūčių šalinimas
Komandos biudžetų planavimas

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis techninis išsilavinimas
Panašaus darbo patirtis
Geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai
Technologijų išmanymas:
Microsoft Azure
Debesijos technologijos (Azure, AWS)
Duomenų centrų technologijos: AD, System Center, virtualizacija, WWW, SQL, Windows serveriai, Windows ir Office diegimai, RTC (Skype for Business bei Teams), SharePoint bei Exchange, saugyklos, tinklai

Mes jums siūlome

Visas darbui reikalingas priemones
Darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą
Saviraiškos galimybes jaunatviškame kolektyve
Profesinio augimo galimybes
Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

UAB ALBARS yra Microsoft sertifikuotas partneris. Įmonės pagrindinė veikla – inovatyviausių IT infrastruktūros bei verslo valdymo sprendimų kūrimas Microsoft debesijos kompiuterijos technologijų pagrindu. ALBARS sprendimai diegiami Baltijos šalyse, Skandinavijoje, JK, Vokietijoje bei Centrinėje Azijoje plataus veiklos spektro ir įvairaus dydžio įmonėse. 2019-aisiai ALBARS pelnė Microsoft „Partner of the Year“ apdovanojimą.

UAB ALBARS plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie savo komandos mėgstančius iššūkius, iniciatyvius darbuotojus.
informacija apie UAB „ALBARS“
2064 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.