ATEA grupė

IT inžinierius (-ė)

700-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ATEA grupė

Darbo pobūdis

kompiuterinių darbo vietų priežiūra ir įrengimas;
vartotojų konsultavimas;
gamybinių įrenginių, kompiuterių priežiūra, planšetinių kompiuterių ir mobilių telefonų diegimas pagal užsakovo reikalavimus.

Reikalavimai

geras Windows 10 išmanymas, iOS administravimo pagrindai;
labai geros anglų kalbos žinios;
panašaus darbo patirtį laikytume dideliu privalumu.

Mes siūlome:

terminuotą darbo sutartį (iki 5 metų);
galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves.
Šaunų kolektyvą! Daugiau informacijos apie tai, kaip mes gyvename - mūsų internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje ATEA Lietuva.
Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti #TP2B

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
ATEA grupė

ATEA grupė

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse

Daugiau apie ATEA gali sužinoti