Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

IT inžinierius (-ė) (lanksčiu darbo grafiku)

Nuo 1760 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Darbo pobūdis

  • IT procesų priežiūra (MS Windows serverių administravimas, Backup procesų priežiūra, IT saugos užtikrinimas, Antivirus infrastruktūros priežiūra, konfigūracijų dokumentavimas ir valdymas);
  • IT infrastruktūros administravimas;
  • Programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
  • Serverių fizinių gedimų nustatymas ir šalinimas;
  • Programinės įrangos konfigūravimas;
  • Incidentų administravimas ir sprendimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų sistemų palaikymo/administravimo patirtis;
  • Windows sistemų išmanymas (Windows 2008/R2, 2012/R2, 2016, 2019 Server);
  • VMware ESXi įgūdžiai ir žinios (ESXi 6.0, 6.5, 6.7);
  • Microsoft Active Directory, DHCP, DNS žinios, print serverių žinios;
  • Bazinės LAN/WAN tinklo ir Cyber Security žinios,;
  • Bazinės ugniasienių konfigūravimo ir priežiūros žinios;
  • Patirtis dirbant su iSCSI, SAN, NAS tipo saugyklomis;
  • Savarankiški problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Microsoft MCSA, CCNA ar analogiški sertifiktai – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse;
  • Iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą;
  • Sveikatos draudimą, papildomas poilsio dienas ir bendrus renginius.

Atlyginimas

Nuo 1760 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties.

VŠĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
informacija apie VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
2144 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
637
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1556 €
25% uždirba 1556-2005 €
25% uždirba 2005-2475 €
25% uždirba nuo 2475 €