ATEA grupė

IT inžinierius (-ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - ATEA grupė

Darbo pobūdis

Kompiuterinių darbo vietų aptarnavimas:
Programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas;
Programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
Techninės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas;
Vartotojų konsultavimas IT įrangos naudojimo klausimais.
Būtų puiku, jei galėtum:
Valdyti ir diegti informacijos saugumo sprendimus;
Dalyvauti teikiant klientui informacijos, kibernetinio saugumo paslaugas;
Vykdyti klientų paiešką.

Reikalavimai

Aukštesnysis IT arba techninis išsilavinimas;
Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, bei dirbti komandoje;
Komunikabilumas ir atsakomybė;
Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Informacijos saugumo, kibernetinio saugumo žinios - privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

Mūsų šūkis - The Place to Be.
Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti #TP2B.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
ATEA grupė

ATEA grupė

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse

Daugiau apie ATEA gali sužinoti