Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BTT Group“

IT inžinierius (-ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „BTT Group“

Darbo pobūdis

BTT Cloud – nuo šiol Skaylink. Esame valdomų Cloud paslaugų lyderis Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Mūsų ambicija – iki 2024 metų tapti klientų pasirinkimu Nr. 1 Europoje.
Skaylink grupėje kartu su lietuviais klientų iššūkius valdo 500 žmonių. Didžioji dalis jų vokiečiai ir vakarų europiečiai. Tarp klientų – automobilių pramonės, aviacijos milžinai, garsiausi pasaulyje prekės ženklai.
Lietuvoje Skaylink yra patikimas technologijų partneris verslui ir viešajam sektoriui.
Mes augame patys ir padedame augti mūsų klientų verslams ir organizacijoms. Lemiamą šuolį tampant pasauliniu valdomų paslaugų tiekėju galėjome žengti tik dėl to, kad esame dėmesingi detalėms ir paslaugų kokybei. Net 74% mūsų klientų kartu yra 2 ir daugiau metų.
Mūsų specializacija – išskirtinės kompetencijos reikalaujančios Cloud ir DevOps paslaugos, IT infrastruktūros valdymas, serveriai, duomenų saugyklos, tinklai, programinės įrangos sprendimai. Atliekame klientų IT efektyvimo ir brandos vertinimą. Pagal poreikį konsultuojame.
„Mes augame patys, todėl gerai žinome, ko reikia siekiant užtikrinti darnią plėtrą versle ar viešajame sektoriuje“, sako BTT Group vadovas Donatas Zaveckas.

BTT Cloud į komandą kviečia prisijungti IT inžinierių (-ę). Atsakomybės sritis – IT sistemų projektavimas, integravimas ir diegimas.
Inžinieriaus (-ės) veiklos tikslai:
 • Padėti klientams efektyviai naudotis turima IT infrastruktūra, konsultuoti iškilusiais klausimais
 • Paruošti kompiuterines darbo vietas bei periferinę įrangą darbui.

Reikalavimai

 • Patirtis diagnozuojant/šalinant kompiuterinės įrangos sutrikimus
 • Kompiuterių priežiūros patirtis (bent 2 metai)
 • IT techninės bei programinės įrangos diegimo ir administravimo patirtis
 • Geros anglų kalbos žinios
 • Geri darbo su Microsoft Office paketo programomis įgūdžiai
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
 • Analitinis mąstymas, atsakomybė, orientacija į rezultatus.

Mūsų pasiekimai – darbčios ir vieningos komandos darbo rezultatas, todėl gebėjimas dirbti bendradrbiaujant, kartu, mums labai svarbus.

Mes pasirūpinsime

 • Galimybėmis augti. Mūsų darbuotojai pasidalins kompetencija ir patirtimi. Savo įgūdžius lavinti galėsite BTT Cloud akademijos mokymuose.
 • Jūsų karjera. Mūsų kolektyve žmonės siekia ne tik komandinių tikslų, bet ir asmeninės karjeros. Sistemų administratoriumi ar paslaugų vadovu tampama nuolat siekiant žinių, demonstruojant kompetenciją ir efektyviai dirbant.
 • Nekasdieniais iššūkiais kuriant ir vystant inovatyviausias paslaugas klientams
galima demonstruojant
 • „Rutina“, kuri dinamiška. Kiekviena diena – nauji iššūkiai ir naujos galimybės. Nuolatinė užduočių rotacija užtikrins, jog kiekviena diena bus kitokia.
 • Gerą savijautą draugiškoje aplinkoje. Mūsų komanda sportuoja, leidžia laisvalaikį kartu, keliauja, juokauja, kartu pietauja ir visas bendras ir asmenines pergales būtinai atšvenčia.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
UAB „BTT Group“

UAB „BTT Group“

UAB “BTT Group” is a successfully operating information technology (IT) company which has been in service since 2007. During this time the company has managed to form a team of professionals with profound experience and to establish itself as a partner offering trusted and cost - effective IT services and CLOUD solutions.
informacija apie UAB „BTT Group“
2621 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1687 €
25% uždirba 1687-2370 €
25% uždirba 2370-3303 €
25% uždirba nuo 3303 €