UAB „Emplos“

IT inžinierius (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Emplos“

Darbo pobūdis

Ieškome inžinieriaus (-ės), kuris galėtų Emplos klientams (verslo įmonėms) atlikti tinklo inventorizaciją ir kibernetinio saugumo auditą.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina informacinių technologijų, informatikos, telekomunikacijų, elektronikos arba kibernetinio saugumo srityse);
  • Gali būti bakalauro studijų paskutinio kurso ar magistratūros studentas;
  • Reikalinga 1-2 metų darbo patirtis IT srityje (patirtis tvarkant, stebint ir konfigūruojant įmonės tinklą);
  • Reikalingos geros žinios apie duomenų perdavimo tinkluose naudojamus duomenų perdavimo ir sąveikos protokolus, duomenų šifravimo algoritmus ir jų naudojimą;
  • Reikalingos geros žinios apie įmonių tinklus, tinklų apsaugą,
  • Galiotis CISA sertifikatas būtų didelis privalumas,
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Organizuotumas, žingeidumas, noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos teisės

Mes jums siūlome

Įmonė ieško specialistų, kurie jau yra išaugę dabartinės kompanijos ribas, siekia nuolat tobulėti, nori dirbti su skirtingų industrijų klientais ir įvairaus sudėtingumo uždaviniais.

Darbo metu susipažinsite su inovatyviais gamintojais kibernetinio saugumo srityje, galėsite praktiškai išbandyt gamintojų sprendimus LAB'e.

Daug investuojame į darbuotojų mokymus, todėl galėsite nuolat kelti savo kvalifikaciją ir formuoti savo profesinį įvaizdį. Siūlydami ir diegdami klientams efektyvius kibernetinio saugumo sprendimus, tiesiogiai prisidėsite prie kibernetinio saugumo aplinkos gerinimo Lietuvos įmonėse.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlygimo dydis priklauso nuo turimo patirties ir turimų sertifikatų

Įmonės yra sistemų integratorius. Klientams siūlo pasaulyje gerai žinomų gamintojų kibernetinio saugumo sprendimus. Įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdo visoje Lietuvoje.

Įmonė turi nepriekaištingą verslo reputaciją rinkoje. Įmonė aktyviai prisideda prie visuomenės, ir ypač vaikų, žinių apie kibernetinį saugumą didinimo. Esame aktyvūs socialinėje veikloje. Mentoriaujame socialiniuose projektuose, dalinamės sukaupta praktika renginiuose ir panašiai.