Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Galimybių Arsenalas“
More about company »

IT inžinierius (Garso, vaizdo ir apšvietimo instaliacijos)

Vilnius - UAB „Galimybių Arsenalas“

Darbo pobūdis

  • Vykdomų projektų techninių sprendimų ruošimas;
  • Garso, vaizdo ir apšvietimo instaliacijų programavimas;
  • Klientų konsultavimas techniniais klausimais;

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas elektronikos arba IT srityse;
  • Domėjimasis technika;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Vadybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas);
  • Atsakingumas, pareigingumas, gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Visas reikalingas darbo priemones ir apmokymus;
  • Puikią profesionalų komandą ir geranorišką darbo atmosferą;

UAB "Galimybių Arsenalas" klientas - įmonė "MEX", įgyvendinanti kompleksinius įgarsinimo, apšvietimo, vaizdo ir valdymo sprendimus įvairiems projektams.