Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dicto Citius“

IT inžinierius

1250-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Dicto Citius“

Darbo pobūdis

IT ir duomenų tinklų įrangos konfigūravimas, paruošimas ir priežiūra.
Dalyvavimas kuriant techninius sprendimus ir produktus.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Anglų kalbos žinios.
Telekomunikacinių tinklų topologijų ir sistemų administravimo išmanymas.
Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas.
Atsakingumas ir savarankiškumas.
Noras ieškoti, rasti ir pritaikyti naujus sprendimus.

Mes jums siūlome

Dinamišką, įdomų atsakingą darbą, galimybes realizuoti įvairus IT sprendimus, reikiamas priemones rezultatams pasiekti.

Atlyginimas

1250-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato kompetencijos, gebėjimų lygio.

UAB „Dicto Citius" telekomunikacijų srityje dirba nuo 1998m. Įmonė teikia ryšių sprendimus ir paslaugas, diegia įvairią IT įrangą.
informacija apie UAB „Dicto Citius“
1192 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.