InMedica grupė

IT inžinierius

1450-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - InMedica grupė

Darbo pobūdis

  • Programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas;
  • Programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
  • Techninės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • Vartotojų konsultavimas IT įrangos naudojimo klausimas;
  • HelpDesk priskirtų užduočių sprendimas;
  • IT sistemų nuolatinė stebėsena ir kontrolė
  • Esamų ir naujų projektų įgyvendinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis IT arba techninis išsilavinimas;
  • Patirtis diagnozuojant/šalinant aparatinės bei programinės įrangos sutrikimus;
  • Windows 7, 8.1, 10 OS ir aplikacijų problemų analizės ir sprendimo įgūdžiai;
  • Office 365 platformos, bei MS Exchange žinios;
  • Active Directory, GPO valdymas;
  • Tinklų administravimo išmanymas;
  • Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, bei dirbti komandoje;
  • Lengvas bendravimas ne tik su kompiuteriu bet ir su žmonėmis;
  • Stiprūs organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškas laiko valdymas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Aš, Arūnas Grigalauskas, UAB „CGP management“ įmonių grupės IT padalinio vadovas, šiuo metu į jaunatvišką komandą ieškau IT inžinieriaus (-rės), kuris (-i) gali ne tik girdėti, bet ir kalbėti, ne tik atskirti laidą nuo batų raištelio, bet ir gebėti jį panaudoti pagal paskirtį. Tu prisidėsi prie programinės įrangos diegimo, konfigūravimo bei problemų sprendimo, standartizavimo ir pasikartojančių užduočių automatizavimo. Programinės įrangos diegimo, konfigūravimo ir problemų sprendimo. IT aparatinės įrangos - hardware – paruošimo darbui, atnaujinimo bei gedimų šalinimo. Tau taip pat patikėsime mobiliųjų įrenginių konfigūravimą ir problemų sprendimą.
Susidomėjai? Norėtum prisijungti prie IT komandos? Tuomet laukiame Tavo CV el. paštu Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, susisiek su manimi LinkedIn.

Atlyginimas

1450-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

84 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 66 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
informacija apie InMedica grupė
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
705
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 192 €
25% uždirba 192-1195 €
25% uždirba 1195-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €