Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TETAS“

IT IR SKAITMENIZACIJOS SPECIALISTO (-ĖS)

1530-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • Koordinuoti visų lygių IT problemų sprendimą su kolegomis ir išorės tiekėjais;
  • Bendradarbiauti su Bendrovės IT paslaugas teikiančiais paslaugų tiekėjais;
  • Įvertinti įsigyjamos kompiuterinės technikos, mobiliųjų įrenginių poreikius, užsakyti reikiamas prekes;
  • Rengti kompiuterinės ir programinės įrangos, mobiliųjų įrenginių pirkimo dokumentus, vykdyti informacinių ir komunikacinių sistemų priežiūrą;
  • koordinuoti informacinės sistemos informacinių technologijų modernizavimą, atnaujinant techninę ir programinę įrangą;
  • Kurti bei tobulinti IT procesus ir dokumentaciją;
  • Prižiūrėti ir tobulinti naudojamas kompiuterines programas ir informacines sistemas;
  • Siūlyti ir įgyvendinti idėjas, kurios pakeistų rytdienos skaitmeninę klientų bei darbuotojų patirtį;
  • Analizuoti skaitmeninių įrankių naudojimą, patogumą, efektyvumą bei teikti pasiūlymus geresniam priemonių panaudojimui bei naujų pritaikymui;
  • Įgyvendinti įvairios apimties skaitmenizavimo projektus.

Reikalavimai ir patirtis

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis IT aptarnavimo / IT sistemų palaikymo srityje;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (puikus Microsoft Office 365 išmanymas);
  • Gebėjimas suprasti ir suprantamai perteikti techninę informaciją;
  • Gebėjimas analizuoti, sisteminti informaciją;
  • Geri bendradarbiavimo bei komunikavimo įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu bei raštu;
  • Greita orientacija ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Domėjimasis naujomis technologijomis ir tendencijomis.

Kitos sąlygos:

Kandidatui siūlome:
  • Įgysi naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • Įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • Dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • Investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – mums prioritetas Nr. 1;
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
  • Pakviesime Tave dalyvauti Bendrovės renginiuose, kartu kurti kūrybišką ir inovatyvią darbo aplinką!

Atlyginimas

1530-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Numatoma ir metinė kintamoji atlygio dalis iki 20 % (atsižvelgiant į pasiektus rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
Darbo laikas – visa darbo diena.
Darbo vieta – Kaunas.
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.