UAB „Edisoft systems“

IT konsultantas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Edisoft systems“

Darbo pobūdis

  • IT sprendimų diegimas ir priežiūra.
  • Vartotojų apmokymas ir techninė parama.
  • Klientų konsultavimas telefonu ir elektroniniu paštu
  • Iškilusių problemų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sugebėjimas atlikti darbą numatytais terminais.
  • Orientavimasis į rezultatus.
  • Dalykinio bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Rusų, anglų kalbų žinios,
  • Duomenų bazių SQL žinios.
  • XML, XSLT supratimas.
  • Programavimo pagrindai.
  • Domėjimasis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą stabilioje kompanijoje.
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą.
  • Geras darbo sąlygas
  • Gerą atlyginimą ir priedus už rezultatus
  • Įvadinius mokymus.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

„Edisoft“ yra elektroninių duomenų mainų (EDI) operatorius bei sistemų integravimo paslaugų teikėjas. Įmonės valdoma EDI platforma turi plačiausią partnerių tinklą Baltijos šalyse, jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 2300 klientų. Per metus „Edisoft“ sistemoje perduodama apie 20 mln. įvairių komercinių dokumentų. EDI paslaugomis naudojasi prekybos, gamybos, logistikos, finansų ir kitų sektorių įmonės, siekdamos efektyvinti ir automatizuoti savo veiklos procesus.

Daugiau apie įmonę
informacija apie UAB „Edisoft systems“
4594 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.