DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

IT MONITORINGO CENTRO INŽINIERIUS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Duomenų centrų ir jų informacinių sistemų stebėjimas;
  • Duomenų perdavimo tinklų stebėjimas;
  • Klientų kreipinių paslaugų valdymo sistemoje registravimas ir jų paskirstymas antro lygio specialistams.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje (gali būti studentas);
  • Sėkminga ir rezultatyvi patirtis IT srityje būtų privalumas;
  • Gebėjimas dirbti intensyvioje darbo aplinkoje;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Drąsa bendrauti telefonu;
  • Geri organizaciniai sugebėjimai.

Papildoma informacija

Siūlome tau:

  • Galimybę studijų grafiką derinti su darbo grafiku. Darbas slenkamu grafiku;
  • Geriausius sprendimus atrasti kartu su patyrusių profesionalų komanda;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.

KAS YRA LE GRUPĖS PASLAUGŲ CENTRAS?

Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant IT, viešųjų pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų misija – būti patikimais verslo aptarnavimo partneriais, siūlant klientui paprastus, aiškius ir kliento lūkesčius išpildančius sprendimus.