Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Swedbank
More about company »

IT pagalbos stažuotojas (-a) Vilniuje

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Apie poziciją:

IT pagalbos stažuotojas teikia aukščiausios kokybės konsultacijas programinės ir kompiuterinės įrangos klausimais visiems Swedbank Lietuvoje darbuotojams. Su darbuotojais komunikuojame gyvai, telefonu, elektroniniu paštu bei per vidinę IT sistemą. Po sėkmingos stažuotės yra galimybė tęsti darbą IT pagalbos specialisto pozicijoje!

  • Terminuota 5-6 mėnesių darbo sutartis .

Apie tave:

Tikimės, kad Tau svarbios mūsų vertybės - atvirumas, paprastumas ir rūpestingumas, bei esi pozityvus (-i), domiesi naujovėmis ir technologijomis, turi atsakingą požiūrį į darbą, esi smalsus (-i), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į klientą, gebi planuoti savo laiką ir dirbti savarankiškai.

Tikimės, kad tu:

  • Mėgsti bendrauti su žmonėmis ir dirbti komandoje;
  • Esi iniciatyvus ir atviras naujoms idėjoms;
  • Gali priimti sprendimus stresinėse situacijose;
  • Domiesi ir nusimanai apie kompiuterinę įrangą;
  • Turi programinės įrangos žinių bagažą (privalumas);
  • Gebi komunikuoti anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu.

Mes siūlome:

Bazinio darbo užmokestis šiai pozicijai yra 600 EUR per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį. Minėtas darbo užmokestis yra tik dalis viso Swedbank siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių darbuotojams, kurias teikia Swedbank.

Neribotas galimybes toliau plėsti savo kvalifikaciją IT srityje. Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge!
Swedbank

Swedbank

„Swedbank“ siekia skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Savo namų rinkose Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje „Swedbank“ teikia visas bankines paslaugas privatiems asmenims ir įmonėms. „Swedbank“ grupės įmonės kviečia visus, norinčius dirbti tarptautinėje organizacijoje, kurios vertybės – atvirumas, paprastumas ir rūpestingumas, bei prisidėti prie gyventojų, įmonių ir visuomenės finansinio augimo. Jei esi ambicingas ir pritari mūsų požiūriui, čia rasi daug iššūkių. „Swedbank” suteiks tau galimybę augti. Tavo veržlumas ir pasišventimas atvers tobulėjimo galimybes.
informacija apie Swedbank
2362 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
2067
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1330 €
25% uždirba 1330-1821 €
25% uždirba 1821-2887 €
25% uždirba nuo 2887 €