UAB „BTT Group“

IT paslaugų vadovas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BTT Group“

Darbo pobūdis

BTT Cloud – daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikianti lietuviško kapitalo IT paslaugų įmonė, diegianti kompleksinius debesų kompiuterijos ir IT infrastruktūros sprendimus klientams Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Kiekvienas klientas – unikali istorija, todėl visada be išimties ieškome sprendimų, atitinkančių poreikius. Mums svarbūs kliento iššūkiai, skauduliai ir siekiai, idant galėtume pateikti absoliučiai geriausią variantą, taip sukurdami pridėtinę vertę kiekvieną kartą.
BTT Cloud – plataus spektro profesionalų komanda, efektyviai valdanti įvairaus sudėtingumo IT infrastruktūras. Geriausias to įrodymas – lojalūs klientai, kurių didžiausia dalis su BTT yra tris ir daugiau metų. Ieškome patyrusio IT paslaugų vadovo (Technical Account Manager) darbui su aptarnaujamais klientais. Darbo tikslai:
Klientų IT infrastruktūros paslaugų ir komponentų priežiūros koordinavimas, valdymas, vystymas bei standartizavimas;
Naujų IT paslaugų kūrimas;
Dalyvavimas, ruošiant pasiūlymus klientams;
IT paslaugų kokybės ir efektyvumo valdymas;
Ryšių su IT produktų gamintojais ir partneriais valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas: aukštasis;
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis Informacinių technologijų srityje su IT paslaugomis;
IT infrastruktūros valdymo technologinių sprendimų, produktų (Cloud, Network, Monitoring, Windows, Linux, Unix, Database; Application, Backup, Desktop, Service Desk), bei jų priežiūros/operacijų išmanymas;
Vadovavimo projekto komandai patirtis (pageidautina);
ITIL procesų metodologijos žinios;
Kalbų mokėjimas: labai geros lietuvių, anglų kalbų žinios;
Vairuotojo pažymėjimas.

Svarbūs įgūdžiai ir asmeninės savybės:
Organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai, sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, savarankiškumas, geri analitiniai įgūdžiai bei sisteminis mąstymas, kūrybiškumas.

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą;
Priedus prie darbo užmokesčio.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

Founded in 2007, Skaylink LT (previously known as BTT Cloud) is a managed IT and Cloud services provider of complex hybrid solutions, including cloud IaaS, PaaS and CaaS (Competence as a Service) services. By combining an extensive portfolio of our services, relationship with industry experts and Skaylink LT competencies we bring our customers a complete end-to-end solution that address specific needs of their business and help to stay ahead of digital disruption. Currently Skaylink LT DevOps team supports dozens of global web-applications serving customer from every continent… maybe except Antarctica. In 2021 BTT Cloud became a part of the Skaylink, which is being developed by Waterland - the elite private equity investment company. Skaylink continues to expand by bringing together leading managing service providers and building its portfolio of competences. Skaylink employs more than 700 staff alongside Skaylink LT Lithuanian team. Currently, Skaylink is the largest managed service provider in Germany, Austria, and Switzerland (DACH). The investors do not conceal their plans to become the undisputed European leader in managed services by 2024.
informacija apie UAB „BTT Group“
3759 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2546 €
25% uždirba 2546-3250 €
25% uždirba 3250-4506 €
25% uždirba nuo 4506 €