IT paslaugų vadovas

Skelbimas galioja iki: 2017.10.22

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio IT paslaugų vadovo (Technical Account Manager) darbui su aptarnaujamais klientais.

Klientų IT infrastruktūros paslaugų ir komponentų priežiūros koordinavimas, valdymas, vystymas bei standartizavimas;
Naujų IT paslaugų kūrimas;
Dalyvavimas, ruošiant pasiūlymus klientams;
IT paslaugų kokybės ir efektyvumo valdymas;
Ryšių su IT produktų gamintojais ir partneriais valdymas.

Reikalavimai

Išsilavinimas: aukštasis;
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis Informacinių technologijų srityje su IT paslaugomis;
IT infrastruktūros valdymo technologinių sprendimų, produktų (Cloud, Network, Monitoring, Windows, Linux, Unix, Database; Application, Backup, Desktop, Service Desk), bei jų priežiūros/operacijų išmanymas;
Vadovavimo projekto komandai patirtis (pageidautina);
ITIL procesų metodologijos žinios;
Kalbų mokėjimas: labai geros lietuvių, anglų kalbų žinios;
Vairuotojo pažymėjimas.

Svarbūs įgūdžiai ir asmeninės savybės:
Organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai, sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, savarankiškumas, geri analitiniai įgūdžiai bei sisteminis mąstymas, kūrybiškumas.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą;
Patrauklų darbo užmokestį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Send CV

UAB "BTT Group"

UAB “BTT Group” is a successfully operating information technology (IT) company which has been in service since 2007. During this time the company has managed to form a team of professionals with profound experience and to establish itself as a partner offering trusted and cost - effective IT services and CLOUD solutions.
Įmonėje vid. atlyginimas 1048€
29% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "BTT Group" job ads