Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

IT PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS (-Ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas:
  • Klientų konsultavimas IT sprendimų eksploatavimo, efektyvaus panaudojimo bei kitais klausimais;
  • Klientų informavimas ir konsultavimas apie sistemos atnaujinimus;
  • Pirmo lygio klaidų šalinimas.

Sistemų testavimas (apmokome):
  • Testavimo atvejų / scenarijų kūrimas ir atlikimas;
  • Testavimo rezultatų analizė, klaidų identifikavimas ir aprašymas;
  • Pataisymų tikrinimas ir kokybės kontrolė;
  • Užsakovų testavimo organizavimas bei priežiūra.

Reikalavimai

Tikimės, kad turi:
  • Ne mažesnę kaip 1 metų bendravimo su klientais patirtį;
  • Informacinių sistemų veikimo supratimą;
  • Gebėjimo dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Analitinio mąstymo, kruopštumo, laiko planavimo įgūdžių.

Laikysime privalumu, jei:
  • Patirties rašant testavimo atvejus / scenarijus;
  • Turėsi supratimą apie verslo procesus;
  • Turėsi patirties dirbant su MS SharePoint;
  • Turėsi patirties dirbant pagal Agile Scrum metodiką.

Mes jums siūlome

  • Įdomi, perspektyvi įmonės veiklos sritis, užtikrinanti įgytos kvalifikacijos panaudojimą ateityje,
  • Kvalifikacijos kėlimo programa (galimybė pasiruošti ir įgyti visuotinai pripažįstamus kvalifikacinius sertifikatus),
  • Patyrę kolegos, iš kurių yra ko pasimokyti,
  • Dideli klientai – bankai, gamybinės įmonės, valstybės institucijos,
  • Aiški darbo tvarka, modernios darbo ir bendradarbiavimo priemonės, socialinės garantijos.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Mūsų partneris Sekasoft turi išskirtinę patirtį diegiant IT sprendimus organizacijos valdymui užtikrinti ir veiklos efektyvumui didinti. Yra įgyvendinę daug vertę kuriančių projektų bankuose, koncernuose, pramonės įmonėse, paslaugų bendrovėse, valstybinėse institucijose. Panaudodami sukauptą dalykinę patirtį padeda savo Klientams pagerinti bendradarbiavimą, standartizuoti ir pagreitinti veiklos procesus, padidinti našumą, pagerinti kokybę, padidinti pardavimus, pagerinti sprendimų priėmimą. Sekasoft siūlo Microsoft SharePoint ir IBM Domino platformose veikiančius valdymo sprendimus ryšiams su klientais, procesams, dokumentams, el. paštui, įvairiam skaitmeniniam turiniui, personalui, kokybei, bendradarbiavimui, intranetui ir pan.