Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''MisterTango''
More about company »

IT produkto vadovas/Product owner

Vilnius - UAB ''MisterTango''

Darbo pobūdis

Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų draugiškos, profesionalios ir sparčiai augančios komandos. Jei norite būti atsakingas už globalius sprendimus ir prisidėti prie reikšmingų pokyčių, šis pasiūlymas kaip tik Jums!

Pagrindinė funkcija, kurią turėsite atlikti: susitelkti į patikėto rodiklio sistemingą gerinimą.

Tikslui pasiekti Jūs turėsite:
  • pasirinkti 3-5 žmonių komandą, motyvuoti jos narius, bei organizuoti darbą. Mes mokomės dirbti pagal Agile metodologiją;
  • sistemingai ieškoti naujų idėjų, jas vertinti ir formuoti darbų prioritetus;
  • užtikrinti nuolatinių pokyčių, kurie augina komandos rezultatą, įgyvendinimą.

Reikalavimai

  • turite analogiško darbo patirties;
  • galite susikalbėti anglų kalba;
  • Jums patinka tokio darbo specifika, bei norite toliau joje augti ir tobulėti;
  • puikiai suprantate kas yra komandinė dvasia ir kaip svarbu ją palaikyti;
  • puikiai jaučiatės dirbant su duomenų srautais;
  • gebate analizuoti duomenis.

Mes jums siūlome

  • Stabilų, visuomet laiku mokamą bei motyvuojantį darbo užmokestį;
  • galimybę prisijungti prie stabiliai veikiančios ir besiplečiančios organizacijos;
  • daug naujų ir įdomių iššūkių, kuriuos įveiksi kartu su draugiška bei profesionalia komanda;
  • puikius vadovus ir motyvuojančią darbo aplinką;
  • kompetencijos augimą ir galimybę savarankiškai priimti sprendimus.

Mistertango sparčiai ir globaliu mastu auganti finansinių paslaugų įmonė, siūlanti automatizuotas banko sąskaitos atidarymo paslaugas bei naują ir inovatyvų požiūrį į mokėjimo paslaugas.
Informacija apie UAB ''MisterTango''
2783 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1442 €
25% uždirba 1442-1954 €
25% uždirba 1954-3167 €
25% uždirba nuo 3167 €
Vadovas: Kęstutis Šimėnas