IT Projekto vadovas

1500-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Spedilta“

Darbo pobūdis

Šiuo metu UAB "Spedilta" siekia sukurti šiuolaikišką veiklos valdymo įrankį ir ieško IT projekto vadovo, kuris bus atsakingas už:

Pilną IT projekto valdymą ir vystymą;
Darbo komandos formavimą;
Transporto verslo valdymo sistemos kūrimą, diegimą, testavimą ir vystymą pagal įmonės verslo reikalavimus;
Įmonės veiklos procesų aprašymą, skaitmenizavimą, automatizavimą, sisteminimą ir efektyvinimą;
Procesų analizę, tobulinimą, jų įgyvendinimo stebėseną ir kontrolę;
Sklandų bendradarbiavimą tarp sistemos vartotojų, įmonės vadovybe ir sistemos diegėjo/tiekėjo;
Nuoseklaus darbo ir pasitarimų organizavimą su sistemos vartotojais;
Komunikaciją su programinės įrangos tiekėju;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Platus kritinis ir analitinis mąstymas;
Patirtis vadovaujant informacinių sistemų projektams (logistikos ar transporto įmonėse būtų privalumas);
Pagrindinių informacinių sistemų kūrimo principų ir technologijų išmanymas;
Projektų valdymo žinios ir procesų išmanymas;
Puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu (rusų ir anglų kalba privalumas);
Gebėjimas pagrįsti/apginti suderintas pozicijas, analizuoti veiklos procesus, kokybiškai dirbti aukštu tempu;
Geri darbo įgūdžiai su MS Office programiniu paketu;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1500-4000 €/mėn. į rankas
Nuo 1500 EUR į rankas. Atlyginimas priklauso nuo įgytų kompetencijų ir turimos patirties.

UAB „Spedilta“

Nuo 2006 metų UAB Spedilta siūlo savo klientams pilną transporto paslaugų kompleksą, gabenant pilnus bei dalinius krovinius automobilių ir geležinkelių transportu iš Europos valstybių į Vidurio Azijos šalis ir atgal. Pervežimai yra vykdomi nuosavais dengtais vagonais, autotransportu, perkrovimui bei sandėliavimui panaudojant sandėlių plotą su geležinkelio atšakomis. Įmonė valdo ir operuoja nuosavų geležinkelio dengtų vagonų parką, kurį sudaro 200 vnt..
informacija apie UAB „Spedilta“
2767 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2047 €
25% uždirba 2047-2467 €
25% uždirba 2467-3305 €
25% uždirba nuo 3305 €