Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Baltic Tours Group, UAB
More about company »

IT projektų koordinatorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Baltic Tours Group, UAB

Darbo pobūdis

  • Klaidų identifikavimas, registravimas, valdymas
  • Užduočių ruošimas dizaineriams, programuotojams
  • Darbas naudojant JIRA
  • Projekto gamybos eigos koordinavimas
  • Projekto testavimas
  • Projekto veiklos ir tolimesnio vystymo koordinavimas

Reikalavimai

  • Bent 1 m. darbo patirtis su IT projektais arba internetinio
verslo procesais
  • Domėjimasis informacinėmis technologijomis (supratimas
kas yra API, Front End, Back End ir kt.)
  • TVS (WordPress)
  • Geri MS Excel ir/arba Python/R įgūdžiai
  • Anglų kalba

Mes jums siūlome

  • Perspektyvų ir aktyvų darbą dinamiškoje turizmo
industrijoje
  • Tarptautinius projektus, iššūkius bei profesinio tobulėjimo
galimybes
  • Patrauklų atlygį ir galimybę keliauti
  • Modernią darbo aplinką Vilniaus centre
  • Sąlygas nuolatos tobulinti žinias konferencijose,
seminaruose
  • Vidinius įmonės renginius ir išvykas

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Registruotas prekės ženklas Skrendu.lt priklauso vienam iš ilgiausiai veikiančių Lietuvoje kelionių organizatoriui Baltic Tours Group, UAB. Ši įmonė priklauso Tarptautinei oro transporto asociacijai (IATA) ir nuo 2013 m. sertifikuojama kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai”. Kas slypi už galingo įmonės patirties skydo? Kelionių ekspertai, klientų aptarnavimo specialistai, IT koordinatoriai, kūrybos ir marketingo klanas, nardantys po turizmo pasaulį nė neatsikvėpę, gvildenantys žemės rutulio paslaptis ir suteikiantys galimybę keliauti dar daugiau ir plačiau!
informacija apie Baltic Tours Group, UAB
1618 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1184 €
25% uždirba 1184-1458 €
25% uždirba 1458-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €