Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kesko Senukai Lithuania"
More about company »

IT projektų vadovas (-ė)

Kaunas - UAB "Kesko Senukai Lithuania"

Darbo pobūdis

  • informacinių sistemų projektų organizavimas
  • projektų diegimo planų ir sąmatų rengimas bei derinimas
  • projektų dokumentacijos tvarkymas
  • naudojamų sistemų/programų tobulinimas ir naujų kūrimas
  • programuotojų supažindinimas su projektų dokumentacija
  • projektų biudžeto ir terminų kontrolė
  • vartotojų mokymas ir konsultavimas

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas informacinių technologijų srityje
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas, MS SQL)
  • iniciatyvumas, pozityvus požiūris, orientacija į kokybišką rezultatą
  • IT projektavimo, projektų valdymo, testavimo metodikų išmanymas

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas
  • visas darbui reikalingas priemones
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida

Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Atlyginimas

Derybų klausimas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
Informacija apie UAB "Kesko Senukai Lithuania"
957 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
3598
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Rakauskas