Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ATEA grupė
More about company »

IT projektų vadovas (-ė) Šiaulių regione

Šiauliai - ATEA grupė

Darbo pobūdis

Kas Tavęs laukia:

Visų pirma – draugiškas profesionalus kolektyvas! Ieškome aktyvaus pardavėjo, mėgstančio iššūkius. Siūlome šaunią darbo vietą, kurioje Tau teks nuolat tobulinti žinias, kasdien ieškoti sprendimų su kolegomis ir klientais, aktyviai dalyvauti IT bendruomenės renginiuose. IT rinka yra ypatingai dinamiška, o Tu atstovausi moderniausią kompaniją ir stengsiesi pasinaudoti jos sukaupta aukščiausio lygio kompetencija. Ateik iš karto pas geriausią darbdavį: ATEA – Metų darbdavys 2016!
  • Naujų klientų ir pardavimo galimybių paieška.
  • Aktyvus naujų ir esamų klientų vizitavimas.
  • Atstovaujamų sprendimų, paslaugų ir prekių pardavimas verslo ir viešojo sektoriaus klientams.
  • Klientų poreikių analizė ir konsultavimas, pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

Ko mes tikimės:
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Atsakingumas, komunikabilumas, kruopštumas.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas.
  • Domėjimasis informacinėmis technologijomis ir IT rinka.
  • Darbo patirtis IT prekių arba paslaugų pardavimų srityje būtų didžiulis privalumas.

Mes jums siūlome

ATEA šūkis - The Place to Be
Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti! #TP2B
ATEA grupė

ATEA grupė

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui. Atea Baltijos šalyse dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o bendra apyvarta 2015 metais siekė 107 mln. Eurų.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, jos apyvarta sudaro apie 3 mlrd. Eurų.

Daugiau apie ATEA gali sužinoti www.atea.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1394€
72% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)