Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

IT projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

IT projektų valdymas ir vystymas: BALTO print, Knygos.lt ir ZOOMBOOK;
Bendravimas su įmonių grupės projektų savininkais;
sklandaus sistemų vystymo ir pakeitimų diegimo proceso kontrolė;
Resursų valdymas, komandos ir rangovų darbo koordinavimas;
Sistemų priežiūra, stebėjimas ir tobulinimas poreikių analizė, optimalaus sprendimo paieška;
Taikyti projektų valdymo metodologijas (Agile/Scrum);
Siūlyti geriausių pasaulinių praktikų metodikas projektų valdymui gerinti.

Reikalavimai

Turi ne mažesnę kaip 3 metų patirtį IT projektų valdyme;
Turi puikius bendravimo, derybinius bei laiko planavimo įgūdžius;
Sugebi operatyviai spręsti problemas;
Techninės Python, JavaScript arba PHP žinios būtų privalumas.

Tavo privalumai:
lavinaisi technologijų srityje;
turi puikius projektų valdymo įgūdžius;
esi iniciatyvus, kūrybiškas, savarankiškas ir orientuotas į rezultatą;
darbo informacinių sistemų integravimo projektuose patirtis;
žinai Agile metodologijas bei komandinio darbo Scrum patirtis.

Mes jums siūlome

Kūrybišką ir daug savarankiškumo reikalaujančią poziciją;
Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
Modernus, strategiškai patogioje vietoje esantis biuras, naujausias darbo priemonės;
Mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti - darbdavio sąskaita;
Patirtį kuriant sudėtingus, novatoriškus, didelius ir įdomius projektus;
Gerą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Didžiausią e. parduotuvę „Knygos.lt“ valdanti bendrovė „BALTO trader“ yra BALTO įmonių grupės dalis. „BALTO trader“ plėtoja e. komercijos, sandėliavimo sistemų projektus, „BALTO print“ spaudos efektyvumo sistemas, ji taip pat valdo ZOOMBOOK - asmeninių fotoknygų verslą Baltijos šalyse. Mūsų komanda - ambicingi, moderniai ir pozityviai mąstantys savo srities profesionalai.

Mums kiekvienos dienos iššūkiai - nuolatinis tobulinimosi procesas. Ieškodami sprendimų, kasdien naudojame naujas ir inovatyvias technologijas. Kviečiame tave jungtis prie veržlios, kūrybiškos kompanijos, kurioje savo žinias pritaikysi ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir tarptautiniu mastu. Prisijunk prie mūsų, jeigu nori tobulėti ir tapti didelių projektų dalimi!
Informacija apie UAB BALTO print
1477 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
239
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 913 €
25% uždirba 913-1340 €
25% uždirba 1340-1830 €
25% uždirba nuo 1830 €
Vadovas: Artūras Karosas