UAB „Click2Sell“

IT PROJEKTŲ VADOVAS (-ė)

1400-2400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Click2Sell“

Darbo pobūdis:

  • Programuotojų komandos darbo organizavimas ir valdymas;
  • IT sprendimų projektavimas, suderinimas ir realizacija;
  • Užduočių aprašymų paruošimas programuotojų komandai;
  • Užduočių vykdymo, terminų ir kokybės kontrolė;
  • Darbo ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas IT arba vadybos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų IT projektų valdymo patirtis;
  • Puikūs komandinio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;

Privalumai:
  • Agile projektų valdymo metodologijų išmanymas;
  • Patirtis dirbant su Jira;

Mes siūlome:

  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
  • Įgyti patirties fintech srityje;
  • Biuras Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke;
  • Kava, stalo futbolas, stalo tenisas, pulas ir kt;

Atlyginimas

1400-2400 €/mėn. į rankas

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Įmonė veiklą pradėjo 2007 metais. Cardinity suteikia pardavėjams galimybę priimti mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis iš viso pasaulio.

informacija apie UAB „Click2Sell“
3343 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.