Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

IT Projektų vadovas (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Dirbsite su įvairiais strateginiais projektais ir skirtingomis komandomis sudarytomis iš savo srities specialistų;
  • Įgyvendinsite naujus ir esamus IT projektus: reikalavimų analizė, formulavimas, viso projekto eigos, biudžetų, resursų ir terminų valdymas;
  • Atliksite verslo poreikių analizę ir organizuosite prie projektų dirbančios IT komandos darbus;
  • Rūpinsitės projektų rizikų valdymu ir probleminių situacijų sprendimu.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Turite bent 1 metų patirtį dirbant su IT projektų valdymu;
  • Esate orientuotas (-a) į verslo poreikius ir gebate valdyti projekto komandą;
  • Gebate bendrauti anglų kalba, rusų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą nuo 2000 EUR prieš mokesčius;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Profesionalų kolektyvą, kurie padės bet kokioje situacijoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų.

„Civinity“ – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.