Talent Lab

IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Talent Lab

Darbo aprašymas:

  • Projektų etapų įgyvendinimas: reikalavimų analizavimas, formulavimas, projekto eigos kontroliavimas, terminų laikymasis.
  • Verslo poreikių išsiaiškinimas bei komunikacijos užtikrinimas projekto įgyvendimo metu.
  • Komunikacija su programuotojais formuojant užduotis bei prižiūrint projekto įgyvendinimo eigą.

Pozicijos reikalavimai:

  • Darbo patirtis IT projektų vadovo ar verslo procesų analitiko pozicijoje.
  • Patirtis analizuojant verslo poreikius bei perduodant informaciją programuotojams.
  • Verslo procesų suvokimas, analitinis mąstymas, iniciatyvumas bei noras dirbti komandoje.

Siūlome:

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškoje bei profesionalioje komandoje.
  • Hibridinį darbo organizavimą, trys dienos biure, dvi darbas iš namų.
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes (mokymus, patirties dalinimąsi, darbą prie didelės sistemos ir pan.).
  • Motyvuojantį darbo užmokestį bei įvairias motyvacines sistemas.
  • Puikią darbo atmosferą, draugiškus kolegas, nuolatinius "teambuilding'us" bei įmonės pramogas kartu.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė - el. komercijos įmonė, išlaikanti rinkos lyderės poziciją. Įmonė veikia Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos rinkose. Kompanijoje dirba energingas ir geriausių rezultatų siekiantis kolektyvas, tad jei norite dirbti profesionalioje komandoje – kviečiame Jus prisijungti!