Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MEDIKONA“

IT PROJEKTŲ VADOVAS

Iki 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MEDIKONA“

Darbo pobūdis

  • Rinkos, konkurentinių IT produktų bei jų vartotojų poreikių analizė;
  • Bendravimas su IT specialistais, techninių užduočių jiems formavimas, programavimo proceso koordinavimas, naujų funkcionalumų testavimas;
  • IT produktų vartotojų konsultavimas darbo vietose ir telefonu;
  • Procesų stebėjimas ir vertinimas, ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant su informacinėmis sistemomis: ESPBI IS (e-sveikata), SVEIDRA;
  • Patirtis dirbant su MS SQL, ORACLE duomenų bazėmis;
  • Patirtis dirbant bent su viena iš programų: ESIS, icMed, Med.I.S., Foxus, Polis ar pan.;
  • Patirtis dirbant su front-end ir back-end technologijomis (PHP, Javascript);
  • Patirtis dirbant su IT projektų koordinavimu ir vystymu, užduočių komandos nariams formavimu, darbų paskirstymu, kolegų darbo kontrole.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti, realizuoti įgytą patirtį, tiesiogiai prisidėti prie įmonės efektyvumo didinimo;
  • Poreikius atitinkančias darbo sąlygas, lanksčias darbo valandas.

Atlyginimas

Iki 5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Medikona“ įmonių grupė, veikianti farmacijos bei sveikatos priežiūros paslaugų srityje, ieško naujo komandos nario. Įmonėje naujojo darbuotojo lauks draugiškas kolektyvas, gera darbinė atmosfera, novatoriškas požiūris į darbo organizavimą bei problemų sprendimą.
informacija apie UAB „MEDIKONA“
1375 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 756 €
25% uždirba 756-1002 €
25% uždirba 1002-1592 €
25% uždirba nuo 1592 €