Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ORCA TEAM“

IT projektų vadovas + rinkodaros (praktika)

600-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ORCA TEAM“

Darbo pobūdis

Įdomi ir dinamiška praktika (su galimybę įsidarbinti) IT srityje - projektų vadovo / rinkodaros pareigose.
Suteiksime visas galimybes mokytis bei suteiksime galimybę prisidėti prie įvairaus sudėtingumo internetinės prekybos projektų.

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas.
Sugebėjimas dirbti prie keliolikos darbų vienu metu (multitasking).

Mes jums siūlome

Galimybę mokytis bei tobulėti
Pradėti karjerą IT srityje

Atlyginimas

600-1300 €/mėn. į rankas
Atliekant praktika yra galimybė užsidirbti.

ORCA TEAM - internetinių projektų/sistemų kūrimas bei plėtojimas.

Dirbame su elektroninės komercijos ir B2B sprendimais. Programuojame sudėtingas el. parduotuves bei individualias sistemas, optimizacijos įrankius.
informacija apie UAB „ORCA TEAM“
1703 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.