Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Limstar group“

IT projektų vadovas

2000-5000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Limstar group“

Darbo pobūdis

IT PROJEKTŲ VADOVAS
Įmonė, kurianti vieną didžiausių pasaulyje prabangios mados, meno ir grožio platformą, plečia savo komandą ir kviečia prisijungti profesionalų ir veržlų IT projektų vadovą, norintį savo patirtimi prisidėti prie ambicingo startuolio kūrimo, pristatymo rinkai, o galiausiai – stebėjimo, kaip jis užauga iki vienaragio.

Darbo aprašymas:
· Naujai kuriamos platformos priežiūra, užduočių formavimas ir darbų delegavimas gamybos partneriams ir komandai;
· IT projektų įgyvendinimas: reikalavimų analizė, formulavimas, viso projekto eigos, biudžetų, resursų ir terminų valdymas;
· Projekto rizikų valdymas ir probleminių situacijų sprendimas;
· Įmonės IT infrastruktūros priežiūra, tikslų įgyvendinimas ir strategijos formavimas;
· Kasdieninių operatyvinių IT veiklų užduočių vykdymas, darbuotojų konsultavimas IT klausimais.

Reikalavimai

Reikalavimai:
· Aukštasis universitetinis išsilavinimas IT srityje;
· Bent 2 metų patirtis dirbant su IT produktų valdymu;
· Puikios anglų k. žinios žodžiu ir raštu;
· Orientacija į verslo poreikius ir gebėjimas valdyti projekto komandą;
· Patirtis prisidedant prie naujo startuolio kūrimo ir programavimo įgūdžiai – privalumas.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
· Galimybę prisidėti prie perspektyvaus, į tarptautinę rinką orientuoto startuolio kūrimo ir augimo;
· Darbo vietą Vilniaus centre;
· Įdomų ir dinamišką darbą;
· Profesinį augimą bei tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

2000-5000 €/mėn. į rankas
ir daugiau. Atlyginimas priklauso nuo kiekvieno kandidato sugebėjimų bei patirties.

UAB Limstar Group - įmonių grupė, jungianti tarptautinės prekybos maisto žaliava, nekilnojamojo turto bei elektroninės prekybos įmones. Grupės įmonės veikia visame pasaulyje - Europoje, Kinijoje, Rusijoje bei pietų Amerikoje. Šiuo metu naujai kuriamam elektroninės prekybos pasauliniam startuoliui bei visai įmonių grupei ieškomas IT specialistas, kuris bus atsakingas už esamą įmonių grupės IT infrastruktūrą bei naujai kuriamo startuolio IT infrastruktūros sukūrimą bei priežiūrą.
Naujai sukurtas startuolis, tai įmonė, įkurta savo sričių profesionalų, ne vieną dešimtmetį vystančių sėkmingus verslus Europos ir Kinijos rinkose. Ilgametė darbo patirtis su Kinija bei sparčiai augantis šios šalies poreikis prabangos prekėms, paskatino šiai rinkai kurti naują multifunkcinę platformą. Tarptautinė prabangos segmento mados platforma klientams suteiks galimybę ne tik įsigyti žymiausių dizainerių drabužių, aksesuarų, kosmetikos ir meno kūrinių iš butikų ir dizainerių parduotuvių esančių bet kurioje pasaulio šalyje, bet ir sukurs didžiulę mados, stiliaus ir prabangos segmento prekių mylėtojų bei šios srities paslaugų teikėjų bendruomenę visame pasaulyje.
informacija apie UAB „Limstar group“
1164 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.