UAB „Madista mundus“

IT projektų vadovas

2000-5000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Madista mundus“

Darbo pobūdis

IT PROJEKTŲ VADOVAS
Įmonė, kurianti vieną didžiausių pasaulyje prabangios mados, meno ir grožio platformą, plečia savo komandą ir kviečia prisijungti profesionalų ir veržlų IT projektų vadovą, norintį savo patirtimi prisidėti prie ambicingo startuolio kūrimo, pristatymo rinkai, o galiausiai – stebėjimo, kaip jis užauga iki vienaragio.

Darbo aprašymas:
· Naujai kuriamos platformos web, front/back end dalių, API, IOS, Android, react, wechat programavimo darbų priežiūra, kontrolė, užduočių formavimas ir darbų delegavimas gamybos partneriams ir komandai;
· IT projektų įgyvendinimas: reikalavimų analizė, formulavimas, viso projekto eigos, biudžetų, resursų ir terminų valdymas;
· Projekto rizikų valdymas ir probleminių situacijų sprendimas;
· Įmonės IT infrastruktūros priežiūra, tikslų įgyvendinimas ir strategijos formavimas;
· Kasdieninių operatyvinių IT veiklų užduočių vykdymas, darbuotojų konsultavimas IT klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

· Aukštasis universitetinis išsilavinimas IT arba vadybinėje srityje;
· Bent 2 metų patirtis dirbant su IT produktų valdymu;
· Puikios anglų k. žinios žodžiu ir raštu; Rusų kalba privalumas;
· Orientacija į verslo poreikius ir gebėjimas valdyti projekto komandą;
· Patirtis dirbant su marketplace projektais – didelis privalumas;
· PHP, Node.js ir kitų programavimo kalbų privalumų ir minusų žinojimas, taip pat puikus išmanymas pagrindinių front ir back end programų, framework, tinkamų marketplace naudojimui;
· Patirtis prisidedant prie naujo startuolio kūrimo ir programavimo įgūdžiai – privalumas;
· Blockchnai, NFT, metaverse technologijų išmanymas, patirtis bei domėjimasis tuom – privalumas.

Daugiau apie projektą: futugoapp.com

· Galimybę prisidėti prie perspektyvaus, į tarptautinę rinką orientuoto startuolio kūrimo ir augimo;
· Darbo vietą Vilniaus centre (galimas hibridinis darbo pobūdis;
· Įdomų ir dinamišką darbą;
· Profesinį augimą bei tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

2000-5000 €/mėn. į rankas
ir daugiau. Atlyginimas priklauso nuo kiekvieno kandidato sugebėjimų bei patirties.

E-commerce platform (web 2.0), digital marketplace in the metaverse (web 3.0) and social network designed exclusively for luxury lovers. It is a modern marketplace for luxury physical goods and digital assets, built by using blockchain solutions for product authentication, traceability and sustainable shopping.
informacija apie UAB „Madista mundus“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.