UAB „WISE INTEGRATION“

IT recruiter

Vilnius - UAB „WISE INTEGRATION“

Darbo pobūdis

HITCONTRACT - tai IT darbo skelbimų platforma ir personalo atrankų agentūra. Mes esame maža, tačiau turi daug potencialo kompanija. Stengiamės nuolat tobulėti siekti savo užsibrėžtų tikslų. Šiuo metu ieškome komandos nario, IT recruiterio, kuris prisijungtų į mūsų komandą.

Darbo pobūdis:

  • Bendrauti su IT specialistais ir išsiaiškinti jų poreikį;
  • Bendrauti su IT klientais ir išsiaiškinti jų poreikį;
  • Prisidėti prie svetainės tobulinimo;

Reikalavimai darbuotojui

  • Smalsumas ir noras mokytis;
  • Pardavimų patirtis - labai didelis privalumas;
  • Supratimas apie IT sferą ir darbuotojų paiešką - privalumas;
  • Kūrybiškumas, verslumas ir orientacija į rezultatą.

  • Suprasti ir išmokti, kas yra IT rinka ir kaip atliekamos IT specialistų atrankos;
  • Galilmybę dirbti su IT srities profesionalais ir žinomomis IT kompanijomis Lietuvoje bei Europoje;
  • Neformalią darbo atmosferą ir lanksčias darbo valandas;
  • Atlyginimo augimą nuo atliktų rezultatų.

"Wise Integration" - tai kompanija, sukūrusi įrankį, leidžiantį lengviau ir paprasčiau samdyti IT specialistus - , bei siūlanti įvairius internetinius sprendimus kitoms kompanijoms.