Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Amber Food"
More about company »

IT sistemos administratorius

Vilnius - UAB "Amber Food"

Darbo pobūdis

– Kompiuterinių darbo vietų bei Windows serverių priežiūra;
– Einamųjų gedimų šalinimas ir prevencija;
– Pagalba programinės įrangos diegimo klausimais;
– Vartotojų konsultavimas;
– Bendravimas su 3 – čiomis šalimis sistemos gedimų šalinimo klausimais, darbų organizavimas, koordinavimas bei priežiūra;
– Sklandaus restoranų darbo organizavimas;
– Kiti administravimo darbai;
– Darbas su programomis: R–Keeper, Shouse, Alga 2000, Navision, Microsoft Office paketo produktais.

Reikalavimai

– Aukštasis arba aukštesnysis IT išsilavinimas;
– Patirtis diagnozuojant /šalinant kompiuterinės įrangos sutrikimus;
– Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios (privalumas);
– Komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

– Motyvuojantį darbo užmokestį ir puikias darbo sąlygas;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

SIEKIAME RODYTI ASMENINĮ DĖMESĮ KIEKVIENAM SVEČIUI patiekalų šviežumu, kokybe, puikiu skoniu ir išvaizda,
maloniu aptarnavimu!
Informacija apie UAB "Amber Food"
700 €
Vid. atlyginimas bruto
1123
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 324 €
25% uždirba 324-573 €
25% uždirba 573-910 €
25% uždirba nuo 910 €
Vadovas: Gediminas Balnis