Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sanitex"
More about company »

IT SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Kaunas - UAB "Sanitex"

Darbo pobūdis

  • Kompiuterizuotų darbo vietų palaikymas, naujų ruošimas ir gedimų šalinimas;
  • Kompiuterinės, periferinės, tinklo ir programinės įrangos priežiūra;
  • Bendravimas su darbuotojais, konsultavimas, problemos išaiškinimas, savalaikis informacijos pateikimas;
  • Darbas su įmonės sistemomis.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant su Active Directory/Group Policy, Terminal Services, File/Print server, NTFS/shares prieigos ir teisės;
  • E-pašto klientų (Microsoft Outlook) administravimo patirtis, pašto problemų diagnozavimas ir sprendimas;
  • Pagrindinės tinklų žinios (IP, gateway, DNS, DHCP, routes, VPN);
  • Gebėjimas diagnozuoti periferinės įrangos, kompiuterių fizinius ir programinės įrangos gedimus;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (galimos trumpalaikės komandiruotės).

Mes jums siūlome

  • Darbą dideleje modernioje kompanijoje;
  • Savirealizacijos ir realias karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 988€
22% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)