UAB „Atticae“

IT sistemų administratorius (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Atticae“

Pagrindinės atsakomybės:

IT infrastruktūros priežiūra ir sklandaus darbo užtikrinimas;
Tinklo bei tarnybinių stočių aptarnavimas, konfigūravimas;
Atsarginių duomenų kopijų užtikrinimas/stebėjimas/testavimas;
Sistemų monitoringas ir gedimų šalinimas;
IT infrastruktūros dokumentavimas;
IT infrastruktūros ir jose veikiančių serverių, sistemų administravimas, diegimas;
Kompiuterizuotų darbo vietų diegimo ir adminstravimo autorizavimas, saugumo ir kopijų užtikrinimas;
SQL (MSSQL 2008+, retais atvejais postgress) serverių administravimas – diegimas, priežiūra, trikdžių šalinimas;
Virtualizacijos sprendimai naudojant Hyper-v hipervizorių, tinkamas resursų paskirstymas ir planavimas;
Techninių klausimų/problemų sprendimas su klientais.

Reikalavimai:

Patirtis dirbant su Windows Server 2008 R2 ar naujesniu, Hyper-V administravimu;
Yra žinios apie CI/CD platformas;
Tu žinai kas yra: DNS, DHCP, Firewallai, fizinis networko apjungimas, VPN, RDG administravimas ir konfigūracija.
Reliacinių duomenų bazių serverių adminstravimas ir bazinis SQL kalbos išmanymas(MSSQL 2008+);
5 metų patirtis;
Anglų kalbos žinios;
Patirtis dirbant ir adminstruojant Microsoft Exchange.

Įmonė Jums siūlo:

Plačias savirealizacijos galimybes inovatyvioje kompanijoje;
Nuolatinį augimą, mokymus ir sertifikavimą;
Profesionalius kolegas ir modernią darbo vietą.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Mūsų klientai – programinės įrangos kūrėjai, specializuojasi kuriant ir vystant specializuotus produktus:
pensijų bei investicijų valdymo sistemą skirtą valdyti vartotojų pensijų fondus, verslo valdymo sistemą BSS ERP apimančią buhalterinę apskaitą, personalo valdymą, dokumentų valdymą, nekilnojamo turto valdymą.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.