Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
OnHR – personalo atrankos agentūra

IT SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:
ERP programos tobulinimą, išgryninant įmonės poreikius, užduočių suformulavimą programuotojams, komunikavimą su įmonės darbuotojais ir programuotojais
Gilinsitės į programos galimybes, programos įrankių pritaikymą įmonės kasdieniniame darbe, apmokinsite vartotojus
Koordinuosite kitus IT tobulinimus įmonės viduje
Valdysite IT ir telekomunikacijų inventorių, planuosite ir pirksite įrangą pagal poreikį

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Turite išsilavinimą IT srityje
Suprantate verslo valdymo programų veikimą ir turite patirties diegiant (tobulinant) jas
Gerai kalbate bei rašote anglų kalba
Turite puikias žinias ir patirtį MS Excel ir Ms SQL programomis
Didelis privalumas jeigu turite patirties dirbant su M3 programa

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje
Atsakingą ir dinamišką darbo poziciją profesionalų komandoje
Mokymus, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

UAB "OnHR" – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. Ilgametė patirtis dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis.
Mūsų klientas – įmonė UAB „ FurnMaster” – viena didžiausių baldų gamintojų Europoje, nuo 2012 metų įsikūrusi Marijampolėje ir gaminanti aukštos kokybės baldus.

Šiuo metu įmonė ieško patyrusio kandidato, galinčio užimti IT sistemų administratoriaus (-ės) poziciją Marijampolėje.