Avia Solutions Group PLC

IT sistemų administratorius (-ė)

2300-2980 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Avia Solutions Group PLC
Siūlome darbą holdingo bendrovės IT departamente, veikiančiame kaip IT paslaugų tiekėjas dukterinėms įmonėms, teikiančiame kokybiškas paslaugas su SLA įsipareigojimais, naudojant nuosavą aukšto patikimumo virtualizuotą infrastruktūrą, brandžią ServiceDesk sistemą, grįstą ITIL procesais.

Darbo pobūdis:

  • aukšto patikimumo virtualizuotos infrastruktūros ir joje veikiančių serverių bei sistemų administravimas, naujų sistemų diegimas;
  • naujų verslo ir gamybos aplikacijų diegimas Windows OS aplinkoje ir esamų priežiūra, pakeitimų valdymas;
  • bendradarbiavimas su IT specialistais grupės įmonėse Lietuvoje bei pasaulyje, per nuotolį dalyvavimas projektuose vystant naujus verslus bei naujų įmonių ar filialų atidaryme kitose šalyse;
  • ypatingas dėmesys kibernetiniam saugumui, darbas su pažangiais saugos produktais;
  • nuolatinis veiklos procesų tobulinimas, automatizavimas;
  • darbas pagal ITIL su Service Desk sistema, apimančia paslaugas, incidentus, problemas, pokyčių valdymą.

Reikalavimai kandidatui:

  • ​bent 3-jų metų patirtis dirbant panašioje pozicijoje;
  • labai geras Windows sistemų administravimo išmanymas;
  • patirtis su virtualia infrastruktūra (VMware);
  • patirtis su AD, GPO, Terminal, Exchange, IIS, DHCP, DNS;
  • gebėjimas rašyti skriptus (PowerShell, vbs);
  • atsakingumas ir proaktyvus mąstymas, siekiant, kad rytoj būtų geriau nei šiandien;
  • geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:

  • patirtis administruojant ir konfigūruojant Microsoft SCCM, centralizuotas didelio masto kompiuterių tinklo valdymas;
  • bazinės tinklų ir ugniasienės administravimo žinios;
  • patirtis su Veeam Backup & Replication;
  • rusų kalbos žinios;

Įmonė siūlo:

  • darbą profesionalioje komandoje;
  • galimybę sparčiai tobulėti profesinėje srityje;
  • asmeninės iniciatyvos laisvę;
  • darbo užmokestį, atitinkantį Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją, nuo 1400 iki 1800 € atskaičius mokesčius. Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu.

Prieš teikiant savo gyvenimo aprašymą (CV) prašome susipažinti su kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis:

Atlyginimas

2300-2980 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Avia Solutions Group“ – didžiausia aviacijos paslaugų grupė Vidurio ir Rytų Europoje, valdanti 83 biurus ir paslaugų centrus visame pasaulyje. Grupės būstinėje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 7000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, kurie aptarnauja virš 2000 klientų 5 kontinentuose.

Grupės įmonės teikia įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas: orlaivių techninio aptarnavimo, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymų, aviacijos personalo paieškos ir valdymo, antžeminio aptarnavimo, kuro tiekimo, IT sprendimų, oro uostų valdymo, užsakomųjų bei krovininių skrydžių, orlaivių nuomos, turizmo ir apgyvendinimo srityse.

Visada svajojote apie darbą aviacijoje, o gal norite sužinoti daugiau apie šią iššūkių kupiną pasaulinę industriją?

Apsilankykite mūsų karjeros portale ir sužinokite daugiau apie karjeros galimybes ir ką veikiame aviacijos pasaulyje: