UAB „Expertus LT“

IT SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS

1200-1900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Tarnybinių stočių ir virtualizacijos platformos
administravimas;
  • Fizinių tarnybinių stočių priežiūra ir infrastruktūros
organizavimas;
  • Ryšių tinklo įrangos administravimas;
  • Duomenų rezervinio kopijavimo veiklos užtikrinimas;
  • Stebėsenos sistemos ir saugumo sprendimų
  • Dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis panašioje srityje;
  • Aukštasis ar aukštesnysis IT srities išsilavinimas;
  • Labai geros Linux operacinės sistemos ir ryšio tinklų
infrastruktūros žinios;
  • Postfix, Apache administravimo žinios;
  • Noras mokytis ir augti profesinėje srityje;
  • Savarankiškumas ir atsakingumas.

Privalumai:

  • Oracle duomenų bazės administravimo ir priežiūros
žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija.

Įmonė siūlo

  • Darbo vietą Kaune;
  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Atlyginimą nuo 1200 – 1900 Eur neto, priklausomai nuo
turimos kvalifikacijos;
  • Karantino laikotarpiu darbo vietos rotaciją.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik tinkamus kadidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT klientas – įmonė teikianti finansines paslaugas.