UAB „Expertus LT“

IT SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS VILNIUJE

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Kompiuterizuotų darbo vietų diegimas ir administravimas (~130 darbo vietų);
  • Vartotojų konsultavimas/problemų sprendimas;
  • Kompiuterinių tinklų, sistemų ir programinės įrangos priežiūra bei administravimas;
  • MS Office 365 administravimas (MS Exchange, MS SharePoint Online etc.);
  • Serverių bei serverinės įrangos priežiūra ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų/informatikos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis panašioje srityje;
  • MS Windows (Linux – privalumas) operacinių sistemų išmanymas;
  • Patirtis su virtualizacijos platformomis (VMware – privalumas);
  • Duomenų bazių sistemų valdymo žinios (SQL);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Puikias darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį;
  • Darbuotojų skatinimo sistemą;
  • Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT klientas – mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, teikiantis įvairias biotechnologijos paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: